Hoewel de beleving, het avontuur en de ervaring allemaal belangrijker zijn dan de uitslagen hieronder toch de uitslagen, vastgelegd voor de eeuwigheid. Voor een uitvoerig verslag verwijzen we graag naar de trikipedia.nl website!

Uitslagen Beleef Lauwersoog Swimrun
Lauwersoog – Zaterdag 21 september 2019
10KMN, 10K SOLO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Maarten Moorman Sappemeer 1:35:27 1:35:26
2 Reinier Hitzert Hurdegaryp 1:35:50 1:35:49
3 David den Uijl Zuidlaren 1:40:10 1:40:09
4 Roy philip Altena Bolsward 1:46:49 1:46:46
5 Edwin Drieszen cuijk 1:47:11 1:47:08
6 Vincent van der Wijk Zuidlaren 1:47:53 1:47:50
7 Donald Wouters Zuidlaren 1:49:09 1:49:07
8 Tjerk Copier Woerden 1:52:43 1:52:42
9 Eelco Algra Berltsum 1:56:05 1:56:01
10 Edwin Al Cornwerd 1:58:08 1:58:03
11 STEVEN Zichichi Wageningen 2:01:50 2:01:47
12 Bart Scholtens Kuinre 2:01:54 2:01:47
10KVW, 10K SOLO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Lizet Wolters Woerden 1:35:06 1:35:05
2 Bo van Ruth Mantinge 1:35:57 1:35:56
3 Marie Jose Huffmeijer Deil 1:48:40 1:48:38
4 Marjolein Pijper Groningen 1:59:57 1:59:55
5 Sally Evertse Swifterbant 2:03:26 2:03:25
6 Ilse Haest Dongen 2:10:54 2:10:48
10MMN, 10M SOLO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Stefan Uebersezig Deil 2:09:17 2:09:15
2 Patrick Roozeboom Hengelo 2:15:06 2:15:03
3 Alex Hoekstra WInsum 2:18:34 2:18:29
4 Marcel Meiring Groningen 2:18:56 2:18:56
5 Dayon Elings Nijmegen 2:19:37 2:19:37
6 Piet Wisse Walterswald 2:20:18 2:20:16
7 Bert van Popta Uithuizen 2:22:03 2:21:59
8 Jacco Altena Bolsward 2:22:27 2:22:25
9 Rick de Cocq van Delwijnen Alem 2:24:52 2:24:48
10 Koen Derks Rheden 2:26:10 2:26:08
11 Freddy Hoogheem Tolbert 2:27:16 2:27:15
12 Heino van Orsouw oss 2:31:23 2:31:18
13 Jurre Blauw Amsterdam 2:44:18 2:44:11
14 Faraz Karamati Amsterdam 2:45:55 2:45:47
15 Maikel van Niftrik Oss 2:47:27 2:47:23
16 Eric Wagelaar Arnhem 2:50:50 2:50:48
17 Ewout Zevenbergen Amsterdam 2:51:25 2:51:16
18 Pascal Hartkamp Boksum 2:52:50 2:52:44
19 Joop Weenink Enschede 3:12:34 3:12:31
10MVW, 10M SOLO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Gieny van Niejenhuis Almere 2:21:00 2:20:55
2 Sanne Goosen Almere 2:32:03 2:31:59
3 Suzanne Mol Roden 2:35:30 2:35:26
4 Isabel van den Eelaar Rijswijk 2:52:40 2:52:38
5 Renske Postma Leeuwarden 2:54:39 2:54:38
6 Sylvia Visser Den Haag 3:04:30 3:04:26
15MMN, 15M SOLO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Erik Schroder Groningen 2:53:19 2:53:18
2 Michiel Land Amsterdam 3:06:49 3:06:45
3 Hanc de Bokx Delft 3:18:16 3:18:14
4 Marcel Smidt Berltsum 3:25:59 3:25:56
5 Ronald Meier Eelde 3:36:22 3:36:21
6 Cees Verbeek Geldermalsen 3:47:10 3:47:09
7 Martijn Meier Appingedam 3:49:06 3:49:05
8 Bas Bood Hoofddorp 3:55:12 3:55:11
9 Robin Tak HOOFDDORP 4:34:06 4:34:03
15MVW, 15M SOLO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ieva Lobaciute Amsterdam 3:39:52 3:39:46
10KDM, 10K DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Vincent Staal Maarssenbroek 2:06:47 2:06:45
2 Martijn Staal Maarssen 2:06:47 2:06:46
10KDG, 10K DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Arienne Kapteijn Amsterdam 1:38:35 1:38:32
2 Sybrand Bleeker Amsterdam 1:38:35 1:38:32
3 Menco van der Berg Thesinge 1:55:55 1:55:51
4 Barbro Melgert Groningen 1:55:55 1:55:52
5 Ruud Koch Deil 2:00:35 2:00:32
6 Elisabeth Koch Deil 2:00:36 2:00:34
7 Karin Tieke Zwolle 2:02:58 2:02:53
8 Dennis Tieke Zwolle 2:02:58 2:02:54
10KDV, 10K DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jacqueline Oosterwegel Dieren 1:57:08 1:57:05
2 Carla Horstink Hengelo 1:57:08 1:57:06
3 Jessica Baars Groningen 1:58:04 1:58:01
4 Mirjam Sluman Groningen 1:58:04 1:58:01
5 Lenise Collimore Eindhoven 2:01:21 2:01:17
6 Kate Fletcher Son 2:01:21 2:01:17
7 Jessica Krijt Meerstad 2:18:33 2:18:29
8 Gerry Janssens Groningen 2:18:33 2:18:29
9 Annewil Lettink Zeewolde 2:25:35 2:25:29
10 Annemarie Jorna Joure 2:25:35 2:25:30
10MDM, 10M DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Jurn Walstra Zaandam 2:30:19 2:30:13
2 Nicolas Bertrand Haarlem 2:30:19 2:30:14
3 Gertjan Dalstra Zuidwolde 2:49:27 2:49:22
4 Jeroen Zwart Assen 2:49:27 2:49:22
10MDG, 10M DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Carla Broers alkmaar 2:27:44 2:27:44
2 Bart Visser Alkmaar 2:27:44 2:27:44
3 Jan Overgoor Bunnik 2:29:50 2:29:47
4 Dagne Overgoor Bunnik 2:29:50 2:29:48
10MDV, 10M DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Annemarie Arkema Soest 2:44:43 2:44:39
2 Jacoline Zilverentant Soest 2:44:43 2:44:39
15MDM, 15M DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Ruben van Duren Hilversum 3:27:57 3:27:56
2 Bart van der Wal Oosterbeek 3:27:57 3:27:56
3 Sjors Onneweer AMSTERDAM 3:58:10 3:58:06
4 Jeroen van der Stoop ALKMAAR 3:58:11 3:58:06
5 Niels Eering Purmerland 3:59:59 3:59:57
6 Joop Schwalbach Oostzaan 3:59:59 3:59:57
15MDG, 15M DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Soraya Bouzidi Lelystad 3:37:11 3:37:08
2 Michiel Kroese Lelystad 3:37:11 3:37:08
3 Raoul Majewski Rotterdam 4:19:00 4:18:54
4 Yolanda Majewski ROTTERDAM 4:19:00 4:18:54
5 Rianne Guichelaar Enschede 4:30:40 4:30:37
6 Richard Mast Enschede 4:30:41 4:30:37
15MDV, 15M DUO      
Plts Naam Woonplaats/Vereniging Bruto Netto
1 Elly Dijk Dokkum 4:27:23 4:27:21
2 Marianne Kraamer- Tadema Dokkum 4:27:23 4:27:20

Uitslagen via uitslagen.nl